هدیه تبلیغاتی میناکاری تهران

هدیه تبلیغاتی میناکاری تهران

هدیه تبلیغاتی میناکاری تهران

هدیه تبلیغاتی یکی از روش های تبیلغات پر بازده و صد البته مقرون بصرفه می باشد که تاثیر گذاری بالایی در برند سازی دارد. یکی از انواع هدایای تبلیغاتی که این روزها بسیار مورد استقبال می باشند، هدایای تبلیغاتی صنایع دستی بوده که دارای تنوع طرح و مدل می باشند.

یکی از ویژگی هایی که هدایای تبلیغاتی صنایع دستی دارند علاوه بر اصالت فرهنگی و هنری ایرانی می توان به زیبایی چشم نواز و امکان استفاده در فضاهای مختلف از جمله فضاهای اداری، خانگی و … را دارند. این هدایا به نوعی سفیر فرهنگ و هنر ایرانی محسوب می شوند.

میناکاری یکی از انواع صنایع دستی می باشد که به دلیل تنوع محصولات و همچنین کاربردی بودن برای استفاده به عنوان هدیه تبلیغاتی بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. هدایای تبلیغاتی میناکاری تهران دارای تنوع طرح و قیمت فراوانی می باشند و مطابق با هر سلیقه و بودجه ای محصولی دارند.

یکی از انواع هدیه تبلیغاتی میناکاری، هدایای تبلیغاتی گلدان میناکاری جعبه دار می باشد که متشکل از یک باکس چوبی با روکش مخمل بوده که دارای یک درب شیشه ای چفت دار نیز می باشد و می تواند یک هدیه زیبا و چشم نواز برای مناسبت های مختلف باشد.

خرید هدیه تبلیغاتی میناکاری در سال های اخیر در سازمان ها و شرکت های مختلف بسیار باب شده است و این محصولات به دلیل زیبایی و تنوع توانسته اند جایگاه بسیار خوبی را در بین سایر هدایای تبلیغاتی صنایع دستی به خود اختصاص دهند.

تندیس میناکاری طرح بته جقه، یکی دیگر از محصولات میناکاری می باشد که به عنوان هدیه تبلیغاتی بسیار مورد استفاده قرار میگیرد، این تندیس زیبا به دلیل دارا بودن پایه چوبی امکان درج لوگو و پلاک تبلیغاتی را دارا می باشد که همین دلیل باعث محبوبیت ین هدیه تبلیغاتی شده است.

فروشگاه اینترنتی تک سبد با فراهم آوردن مجموعه ای بینظیر از هدایای تبلیغاتی میناکاری و با حذف واسطه ها تواسنته است این محصولات را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار مصرف کنندگان قرا دهد و  گامی موثر در جهت حمایت از صنایع دستی و صنعتگران این عرصه اقتصادی داشته باشد.

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن