خرید میناکاری تهران

مرکز فروش ظروف میناکاری در تهران

مرکز فروش ظروف میناکاری در تهران

صنایع دستی و تاریخی نقش بسزایی در انتقال هویت فرهنگی جامعه داشته، و در واقع به عنوان پلی در بین لابه های مختلف بومی و ملی از  گذشته تا به امروز نقش بسزایی را ایفا می کند، ایران دارای تنوع بینظیری از صنایع دستی می باشد و به عنوان یکی از سه قطب تولید کننده صنایع دستی ایرانی شناخته شده است.

همه صنایع دستی و هنری دارای فرهنگ مختص خود می باشند و هنر میناکاری یا میناسازی نیز داری فرهنگ خاص خود و نشان از  طرز تفکر و قدمت فرهنگی هنرمندان این عرصه هنری دارد. هنر میناکاری در تهران یکی از صنایع دستی محبوب و بسیار پر رونق از لحاظ تولید و فروش می باشد.

یکی از مهمترین ویژگی های محصولات میناکاری عدم مشابهت و تنوع صنایع ظروف میناکاری شده می باشد، شما با ورد به فروشگاههای صنایع دستی  در این شهر شاهد فروش ظروف میناکاری تهران در متنوع ترین طراح ها و زیر ساخت ها می باشید که نشان از اندیشههنری بالای هنرمندان این عرصه هنری دارد.

در بسیاری از هتل های کشورمان در کنار سایر امکانات در نظر گرفته شده برای گردشکران شاهد برپایی مرکز فروش میناکاری تهران نیز می باشید که نشان از محبوبیت این هنر در بین هنردوستان داخلی و خارجی می باشد. به این ترتیب زمینه برای خرید راحت این محصولات فراهم شده است.

محصولات میناکاری از جمله کالاهایی هستند که سهم زیادی در صادرات صنایع دستی ایران داشته اند و صادرات ظروف میناکاری شده به صورت چمدانی از رونق بسیار خوبی برخوردار می باشد.  طرح و نقش های بسیار زیبای بکار برده شده در تولید ظروف میناکاری شده  که پیشینه ای کهن دارد از جمله ویژگی هایی این محصولات می باشد.

انواع گلدان میناکاری تهران، بشقاب میناکاری، گزخوری میناکاری که حالت کارگاهی و هم حالت خانگی داشته و توانسته است منبع درآمد بسیاری ازخانواده های ایرانی باشد.

فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی ۷ روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com مراجعه نمایید.

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن