خرید میناکاری تهران

مرکز خرید میناکاری در تهران

غیر ممکنه شما ایرانی باشی و نامی از هنر ظریف و زیبای میناکاری نشنیده باشید، هنری که به راستی جلوه ای از سلیقه و ظرافت هنرمند ایرانی داشته و بعد از هنر قالیبافی در گروه محبوب ترین و پر بازدید ترین صنایع دستی ایرانی می باشد که شهرت جهانی دارد.

در بسیاری از مقالات از هنر میناکاری به هنر آتشی خاک و آتش تعبیر شده، هنری که در شهر های زیادی از ایران تعلیم داده می شود و میناکاری اصفهان، میناکاری تهران، میناکاری شیراز از مهمترین مراکز تولید میناکاری در کشور می باشند.

میناکاری یا همان هنر مینیاتور بر روی فلزات در سال های اخیر دارای رشد چشمگیر در احداث کارگاه های تولیدی در شهر هلی مختلف کشور بوده و وجود تعدا زیادی مرکز فروش میناکاری در تهران گواهی بر این صحبت می باشد که این هنر توانسته است منبع درآمد بسیاری از خانوارهای ایرانی باشد.

یکی از محصولات میناکاری که می تواند زینت بخش خانه شما باشد، گلدان میناکاری تهران بوده که می تواند در طرح ها و اشکال مختلفی تولید شود. با توجه به اینکه این گلدان زیبا می تواند بر روی زیر ساخت های متفاوتی پیاده سازی شود بنابراین قیمت های متفاوتی نیز دارد.

هرچند شهر تهران یکی از شهر های صنعتی ایران می باشد که شاید همه انتظار یک سبک زندگی خشک و بدون روح را داشته اما روح هنر در این شهر زنده و پویا می باشد و فروش ظروف میناکاری تهران گواهی روشن بر این سخن می باشد.

همانطور که می دانید میناکاری بر روی زیر ساخت های متنوعی می تواند پیاده سازی شود، مس، برنج، طلا و نقره که بهترین فلز طلا می باشد که علت اصلی آن عدم اکسید شدن طلا در هنگام ذوب شدن مینا می باشد ولی این روزها از فلز مس بیشترین استفاده در تولید میناکاری در تهران می شود.

برای مشاهده متنوع ترین و جدید ترین محصولات میناکاری ایرانی و خرید مینا کاری در تهران بدون واسطه و با کمترین قیمت به لینک زیر مراجعه نمائید.

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن