بشقاب میناکاری تهران

قیمت انواع بشقاب میناکاری تهران

بشقاب میناکاری جزو محبوب ترین و پرطرفدارترین های محصولات میناکاری است. همچنین برای تولید کنندگان نیز پر تیراژترین محصولات میناکاری محسوب می شود. در این مقاله می خواهیم قیمت انواع بشقاب میناکاری تهران را بررسی کنیم.

نقاشی سه بعدی ماهی قرمز روی بشقاب میناکاری

بشقاب میناکاری سری سه تایی

بشقاب های سری سه تایی یا معروف به سایز نعلبکی معمولا به صورت تکی خریداری نمی شوند و اکثرا این سه سایز را با هم خریداری می کنند که می تواند یک دیوار کوب زیبا باشد. سایز این سه بشقاب به ترتیب ۹، ۱۰٫۵ و ۱۲ سانتیمتر بوده و قیمت این سری سه تایی ۵۹۰۰۰ تومان می باشد.

بشقاب میناکاری سری سه تایی

بشقاب میناکاری قطر ۱۵٫۵ سانتیمتر

این بشقاب میناکاری نیز جزو سایز کوچک بشقاب های مینا محسوب می شود که زیرساخت آن از مس بوده و نقاشی آن نیز توسط هنرمندان خوش ذوق انجام شده است. این بشقاب دارای ابعادی معادل ۱۵٫۵×۳ سانتیمتر می باشد. همچنین توسط حلقه ی پشت آن می توانید آن را روی دیوار نیز آویزان کنید. قیمت این بشقاب ۵۹۰۰۰ تومان می باشد.

بشقاب میناکاری ۱۵٫۵ سانتی

بشقاب میناکاری قطر ۱۹ سانتیمتر

این بشقاب ها نیز جزو سری های تزیینی و کاربردی هستند. این بشقاب دارای قطر ۱۹ سانتیمتر و ارتفاع ۳ سانتیمتر بوده و سطح زیرین آن از مس می باشد. شما هم می توانید آن را به دیوار آویزان کنید و هم از آن برای پذیرایی استفاده کنید.

بشقاب میناکاری ۱۹ سانتی

بشقاب میناکاری قطر ۲۵ سانتیمتر

بشقاب های این سری نیز بسیار متنوع هستند و دارای قطر ۲۵ و ارتفاع ۴ سانتیمتر می باشد. این بشقاب ها نیز هم جنبه ی تزیینی دارند و هم می توان در پذیرایی ها از آنها استفاده کرد. بازه ی قیمت این بشقاب ها معمولا از ۶۹۰۰۰ الی ۷۹۰۰۰ تومان می باشد.

بشقاب میناکاری ۲۵ سانتی

بشقاب میناکاری قطر ۲۹ سانتیمتر

این بشقاب ها نیز می توانند هم جنبه ی تزیینی داشته باشند و هم به عنوان ظروف پذیرایی استفاده شوند. خصوصا در دکور بسیار زیباست. این بشقاب دارای قطر ۲۹ و ارتفاع آن ۴ سانتیمتر می باشد. زیر ساخت این ظرف مس بوده و رنگ مینای آن کاملا گیاهی و طبیعی است. قیمت این محصول ۷۵۰۰۰ تومان می باشد.

بشقاب میناکاری ۲۹ سانتی

ظروف هفت سین میناکاری شده

در تهیه ظروف هفت سین خیلی از افراد از یک سایز چندین عدد می گیرند. به دلیل استقبال زیاد مخاطبان این هنر یک پکیج زیبای سفره هفت سین در نظر گرفته ایم. این پکیج شامل ۶ عدد ظرف توگود با قطر ۱۱٫۵ سانتیمتر و یک عدد بشقاب میناکاری با قطر ۱۵ سانتیمتر می باشد. قیمت این پکیج زیبا فقط ۲۲۸۰۰۰ تومان می باشد.

سفره هفت سین میناکاری

لازم به ذکر است به دلیل نوسانات قیمت ها، موقع خرید از فروشگاه میناکاری تهران بازدید فرمایید.

برای مشاهده محصولات و خرید میناکاری تهران روی لینک زیر کلیک کنید.

خرید محصول

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن