خرید میناکاری تهران

فروشگاه اینترنتی خرید میناکاری اصیل

فروشگاه اینترنتی خرید میناکاری اصیل

هنر میناکاری که یک هنر اصیل ایرانی و قدیمی می باشد که برای تزئینات فلزاتی از جمله طلا، مس، نقره، ورشو، آهن و برنج مورد استفاده قرار می گیرد.

رنگ های مینا مورد استفاده در میناکاری تهران عبارتند از اکسید های فلزات که با سلیس  مخلوط شده و برای میناکاری مورد استفاده قرار می گیرد، این رنگ ها پس از کار شدن بر روی زیر ساخت فلزی باید در کوره پخته شود.

شیوه های مختلفی برای میناکاری مورد استفاده قرار می گیرد که مینای نقش بندی، مینا با زمینه حکاکی و مینای نقاشی ازمتداول ترین آنها می باشد.

برای خرید میناکاری مرغوب باید به نکاتی توجه کنید که بعضی از آنها عبارتند از: زیر ساخت مورد استفاده برای میناکاری باید دارای سطحی یکنواخت و یک تکه باشد وهیچ گونه زائده اضافی بر روی آن وجود نداشته باشد.

هنگام خرید ظروف میناکاری به لبه های آن توجه کنید که عاری از هر گونه رنگ سبز و لبه آن تیز و برنده نباشد و سطح آن هیچگونه ترکی نداشته باشد.

یک میناکاری مرغوب باید به گونه ای لعاب کاری شده باشد که فاقد هرگونه ترک، پریدگی، سوراخ و زبری باشد و همه قسمت های لعاب یکنواخت باشد و هیچ گونه برآمدگی بر سطح لعاب وجود نداشته باشد.

اگر ظرف میناکاری در حین کوره رفتن دمای بالایی ببیند موجب سوخته شدن ظرف در هنگام کوره کاری می شود و لعاب سطح ظرف میناکاری دارای ترک می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید میناکاری ارزان قیمت مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

اطلاعات بیشتر و خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن