خرید میناکاری تهران

عکس ظروف میناکاری

عکس ظروف میناکاری

هنر ظریف و دقیق مینکاری از جمله صنایع دستی کشورمان می باشد که در حال حاضر در بسیاری از شهر های کشورمان از جمله تهران و اصفهان طراحی و تولید می شود. عکس ظروف میناکاری در این مقاله نشان از کیفیت و اصالت محصولات میناکاری ایرانی دارد.

تنوع ظروف مسی که توسط هنر میناکاری تزئین می شوند زیاد می باشد و همین مساله باعث شده که محصولات میناکاری از جمله صنایع دستی پرکاربرد باشند.

از ویژگی ظروف میناکاری تهران می توان به این نکته اشاره کرد که علاوه بر جنبه تزئینی می توانند کاملا کاربردی نیز باشند از جمله قندان میناکاری یا حتی ظروف میوه پایه دار میناکاری که می توان برای ضیافت های مورد استفاده باشد.

هنر های دستی در تهران رونق بسیاری دارد و میناکاری در تهران توانسته است رشد چشم گیری داشته باشد و این مسئله را با توجه به تعدد مراکز فروش میناکاری در این شهر می توان به وضوح مشاهده کرد.

از جمله محصولات میناکاری این شهر می توان به بشقاب میناکاری اشاره کرد که دارای تنوع بسیار طرح و ابعاد می باشد و با توجه به نیاز می توان ابعاد خود را انتخاب کرد.

هنرمندان میناکار تهرانی برای  تهیه انواع بشقاب میناکاری از طرح های متنوعی استفاده می کنند از جمله طرح اسلیمی، خطایی، گل و پرنده و بسیاری از طرح های ترکیبی.

برای مشاهده تنوع محصولات میناکاری و اطلاع از قیمت انواع بشقاب میناکاری تهران می توانید به لینک زیر مراجعه نموده و از صدها مزیت همراهی با ما بهرمند شوید.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

خرید محصول

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن