خرید میناکاری تهران

ظروف میناکاری شده اصفهان

ظروف میناکاری شده اصفهان

هنر میناسازی یا میناکاری از جمله صنایع دستی اصیل با پیشینه کهن ایرانی که از دیر باز تا کنون سینه به سینه و نسل به نسل منتقل شده تا که امروزه به شیوه ی کنونی در دست هنرمندان ایرانی می باشد، این هنر این روزها در شهر اصفهان و به دست هنرمندان میناکار اصفهانی طراحی و تولید می شود.

در این مقاله قصد داریم منتخبی از محصولات اصیل میناکاری اصقهان را برای شما معرفی کنیم که به صورت گلچین از بین هزاران نمونه محصول متنوع میناکاری اصفهان انتخاب شده اند. هنر میناکاری که این روزها در سطح بین المللی در حال خودنمائی می باشد.

گلدان میناکاری اصفهان، محصولی بسیار زیبا و شکیل که به دست هنرمندان چیره دست اصفهانی به زیبایی طراحی و نقاشی شده است. محصولی با کیفیت مثال زدنی که دارای تنوع در طرح، اندازه و رنگ می باشد که شما می توانید بر اساس سلیقه خود یکی از انواع ان را انتخاب کنید.

شاید برای شما جالب باشد که بدانید محصولات میناکاری دارای پتانسیل استفاده به عنوان هدایای تبلیغاتی را داشته ، این روزها خرید هدیه تبلیغاتی میناکاری اصفهان در بسیاری از سازمان ها و اداره ها باب شده است بخصوص در بسیاری از مراودات بین المل از آنها استفاده می شود.

تندیس میناکاری اصفهان، یکی از انواع هدایای تبلیغاتی میناکاری می باشد که دارای تنوع بینظیری می باشد و به دلیل امکان درج لوگو یا پلاک تبلیغاتی بر روی آن می تواند نسبت به سایر نمونه های موجود در زمینه هدایای تبلیغاتی موثر تر واقع شود.

محصولات میناکاری شده اصفهان، به دست هنرمندان چیره دست اصفهانی طراحی و نقاشی و در نهایت لعاب کاری و در کوره پخت می شود. در نگهداری از ظروف میناکاری به این نکته توجه کنید که ضربه بزرگترین عامل آسیب رسان به ای محصولات می باشد.

برای مشاهده گلچینی از بهترین محصولات میناکاری اصفهان و خرید اینترنتی میناکاری اصفهان به لینک زیر مراجعه نمائید.

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن