خرید میناکاری تهران

ظروف خام میناکاری

ظروف خام میناکاری

هنر ماندگار میناکاری یا مینا سازی که دارای قدمتی بیش از ۵ هزار سال می باشد و در گذشته بیشتر بر روی زیر ساخت های طلا ساخته میشده که به دلیل عدم اکسید شدن فلز طلا می بوده است.

در حال حاضر عمده محصولات تولیدی میناکاری بر روی زیر ساخت های مسی می باشد که به دلیل وزن و قیمت مناسب به عنوان فلز قالب در صنعت میناکاری تهران مورد استفاده قرار گرفته است.

هنر میناکاری یکی از جاذبه های بصری صنایع دستی می باشد که می تواند دل هر هنر دوست زیبا اندیش را به خود جلب نموده.

زیر ساخت مورد استفاده در میناکاری باید دارای کیفیت بالایی باشد و میزان کیفیت زیر ساخت در کرغوبیت اثر هنری نهایی تاثیر بسزایی دارد.

برای تهیه زیر ساخت مورد استفاده در میناکاری ابتدا باید ورق مسی با توجه به ابعاد مورد نظر برش داده شود و توسط استادکار خم اولیه داده بشود و سپس لبه های زیر ساخت توسط دست یا ابزار به صورت دالبری حالت داده شود.

از مرحله های بعدی آماده سازی زیر ساخت حرارت دادن آن می باشد که به آن تابش می گویند به منظور انعطاف پذیری زیر ساخت برای پیاده سازی مدل ظرف می باشد.

مرحله بعدی قلم زنی زیر ساخت میناکاری توسط استادکار قلم زن می باشد که میزان ظرافت بکار رفته در قلم زنی ظرف و کیفیت فلز بکار رفته از جمله عوامل تعیین کننده قیمت میناکاری تهران می باشد.

برای مشاهده تنوع محصولات و خرید میناکاری ارزان تهران به لینک زیر مراجعه نموده و از خرید کالای اصل و مرغوب لذت ببرید.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

خرید محصول

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن