خرید میناکاری تهران

طرح میناکاری روی بشقاب

طرح میناکاری روی بشقاب

میناکاری هنری که از دیر باز در ایران به دست هنرمندان چیره دست میناکار طراحی و تولید می شود و نقوش مختلفی بر روی ظروف مینکاری به دست هنرمندان میناکار طراحی می شود.

یکی از محصولات میناکاری که بسیار محبوب می باشد و دارای تنوع زیادی از طرح و رنگ می باشد، بشقاب میناکاری می باشد. طرح میناکاری روی بشقاب بسته به ذوق و هنر میناکار می تواند بسیار متنوع باشد.

میناکاری انواع مختلفی دارد که عبارتند از نقاشی مینا و  مینای خانه‌بندی که در حال حاضر بیشتر نقاشی مینا مرسوم می باشد.

هنر میناکاری علاوه بر شهر اصفهان در شهر تهران نیز رشد چشم گیری داشته و هنر میناکاری تهران نیز از جمله محصولات میناکاری نفیس ایرانی محسوب می شود.

با توجه به طرح ها و نقش های متنوع بکار رفته در تهیه میناکاری تهران، فروش ظروف میناکاری تهران مورد استقبال قرار گرفته و توانسته از رشد چشمگیری نسبت به گذشته داشته باشد.

یکی از طرح های زیبا و مقبول در میناکاری طرح ترکیبی اسلیمی – خطائی می باشد که به عنوان طرح میناکاری روی بشقاب بسیار مورد استفاده می باشد و زیبایی دوچندانی را به محصول ساخته شده می دهد.

طرح گل و مرغ یکی دیگر از طرح میناکاری روی بشقاب تهران می باشد که زیبایی و زنده بودن طرح بسیار چشم نواز می باشد. بشقاب های میناکاری می تواند دارای سایز های متفاوتی باشد و به بسته به نیاز می تواند انتخاب شود.

برای مشاهده تنوع محصولات و اطلاع از مرکز فروش ظروف میناکاری در تهران به لینک زیر مراجعه نموده. خرید کالای اصل، با کیفیت و مطمئن یکی از صدها مزیت همراهی با ما می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن