خرید میناکاری تهران

خلاقیت و نو آوری رمز ماندگاری میناکاری تهران

خلاقیت و نو آوری رمز ماندگاری میناکاری تهران

صنایع دستی از دیر باز تا کنون به دست انسان و در خدمت انسان بوده اند، در واقع این سازه های دستی برای ایجاد آسایش و راحتی در زندگی انسانی ساخته و پرداخته شده اند و نمونه ای بارز از اندیشه، خلاقیت و نوآوری انسان در دوران مختلف می باشد که با استفاده از مواد اولیه در دسترس تهیه و تولید می شوند.

یکی از انواع هنر های دستی ایرانی که نه تنها جنبه تزئینی دارد بلکه کاملا کاربردی نیز می باشد، ظروف میناکاری شده می باشد. این محصولات که دارای پیشینه ای غنی و بالغ بر ۵۰۰۰ سال می باشد و خواستگاه این هنر ایران بوده و از ایران به سایر کشور ها گسیل یافته است.

از مهمترین ویژگی های ظروف میناکاری تهران می توان جنبه کاربردی آنها را عنوان کرد، به طوری که شما می توانید از ظروف میناکاری حتی در پخت کیک نیز استفاده کنید که دلیل آن استفاده از زیر ساخت مسی و پخته شدن ظرف مینا در کوره با دمای بالای ۶۰۰ تا ۷۰۰ درجه سانتی گراد می باشد.

شاید همه ما هنر میناکاری را هنر اصیل دیار نصف جهان می دانیم در حالی که این هنر مختص به این شهر نمی باشد و در بسیاری از شهر های دیگر شما می توانید محصولات میناکاری را تهیه کنید.

به عنوان مثال اگر شما ساکن شهر تهران باشید می توانید براحتی و با مراجعه به مرکز فروش میناکاری در تهران محصول مورد نظر خود را مشاهده و تهیه نمائید.

یکی از رموز ماندگاری صنایع دستی از جمله میناکاری تهران، بکاربردن خلاقیت و نوآوری در ساخت محصولات می باشد. در واقع در سال های اخیر ما کمتر شاهد خلاقیت و نوآوری از سوی هنرمندان عرصه محصولات دستی بوده ایم اما هنرمندان عرصه میناکاری توانسته اند دستاورد های خوبی در این زمینه داشته باشند.

در واقع دغدغه هنرمند میناکار عصر معاصر علاوه بر فروش محصولات میناکاری می باشد بلکه آنچه برایش مهم می باشد نقش این محصولات در زندگی، رشد، توسعه و فرهنگ کشور می باشد. در واقع یکی از دغدغه های هنرمند میناکار کمک به رشد اقتصادی کشور و صادرات غیر وابسته به نفت می باشد.

هر چند در سال های اخیر تلاش در جهت ایجاد زمینه ای برای آشنایی بیشتر مردم با صنایع دستی بلاخص محصولات میناکاری می باشد تا با آشنایی بیشتر یا این محصولات از آنها در زندگی روزمره خود استفاده کنند و در واقع فرهنگ استفاده از صنایع دستی را نهادینه کنند. به عنوان مثال استفاده از هدیه میناکاری تهران می تواند یکی از روش های ایجاد فرهنگ استفاده از محصولات صنایع دستی می باشد.

صنایع دستی در واقع یکسری کالای فرهنگی می باشد که بخش اعظمی از آن را خلاقیت و نوآوری تشکیل می دهد و در واقع یک هنرمند خلاق می تواند محصولاتی تولید کند که کاملا کاربردی باشد که بر روی زندگی مصرف کننده هنر دوست تاثیر گذار باشد.

یکی از مهمترین ویژگی های هنر میناکاری دارا بودن تنوع محصولات می باشد که علاوه بر تنوع طرح و رنگ شامل تنوع قیمت می باشد که در واقع مهمترین گزینه بوده و می تواند طیف وسیعی از مخاطبان را پوشش دهد، از جمله بشقاب میناکاری تهران که شروع قیمت آنها از حدود ۱۵ هزار تومان می باشد که یک قیمت مناسب و ایده آل می باشد.

در حال حاضر روش میناکاری مورد استفاده روش میناکاری صفویه می باشد که همان مینای نقاشی می باشد که مهمترین ویژگی های آن استفاده از زیر ساخت مسی می باشد.

هنر میناکاری در سال های اخیر توانسته است رشد چشمگیری داشته باشد و سهم خوبی از یازار صادرات غیر نفتی را به خود اختصاص داده است.

فروشگاه اینترنتی تک سبد با فراهم آوردن مجموعه ای بینظیر محصولات میناکاری و حذف واسطه ها تلاش در عرضه مستقیم و با قیمت مناسب محصولات میناکاری داشته است. برای مشاهده تنوع محصولات و میناکاری ارزان تهران به لینک زیر مراجعه نموده. خرید کالای اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت همراهی با ما می باشد.

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن