خرید میناکاری تهران

خرید هدیه میناکاری تهران

خرید هدیه میناکاری تهران

یکی از هنرهای دستی نفیس و اصیل ایرانی که دارای منحصربفرد ترین تنوع محصولات می باشد، هنر میناکاری یا میناسازی می باشد، زیرا نحوه کار کردن و شکل کار در تولید محصولات میناکاری بسیار خاص و یونیک می باشد و به همین دلیل تنوعی بینظیر از محصولات با زیبایی خیره کننده را داشته.

محصولات میناکاری تهران با تنوع بینظیری از محصولات میناکاری که ۱۰۰ درصد دست ساز می باشند و برای تهیه و تولید آنها از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب استفاده شده که یکی از مهمترین این موارد استفاده از زیر ساخت مسی با ضخامت مناسب می باشد.

با شنیدن نام مینا اولین تصور ایجاد شده آبی نیلگون آسمان می باشد که رنگ غالب مورد استفاده در محصولات میناکاری از جمله بشقاب میناکاری تهران می باشد، استفاده از رنگ های طبیعی و با کیفیت به همراه لعاب کاری با کیفیت و ماهرانه می تواند منجر به تولید محصولتی بسیار با کیفیت شود.

فعالان در زمینه تولید محصولات میناکاری این هنر زیبا را به هنر عشق، خاک و آتش منسوب دانسته که دارای ظرافت و زیبایی خاصی می باشد. یکی از مهمترین ویژگی های محصولات میناکاری استفاده از طرح های ناب و اصیل ایرانی  در تهیه آنها می باشد.

برای حمایت از فعالان عرصه صنایع دستی از جماه هنر میناکاری خرید و استفاده از این محصولات بسیار موثر می باشد، کاربردی بدن محصولات میناکاری یکی از ویژگی های خاص این محصولات می باشد شما می توانید با خرید گلدان میناکاری تهران از آن به عنوان یک هدیه میناکاری تهران برای عزیزان خود استفاد ه نمائید.

در تهیه و تولید محصولات میناکاری با کیفیت از رنگ های بسیار با کیفیت و طبیعی استفاده می شود که همگی از اکسید فلزات و ترکیب آنها می باشد و بعد از رنگ آمیزی مجددا محصول داخل کوره قرار گرفته و با حرارتی به دمای ۸۰۰درجه سانتیگراد حرارت دیده و تا رنگ بر روی مس تثبیت شود.

فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی ۷ روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com مراجعه نمایید.

خرید محصول

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن