خرید میناکاری تهران

خرید میناکاری و نقش آن در توسعه اقتصادی

خرید میناکاری و نقش آن در توسعه اقتصادی

یکی از مهمترین دلایل توسعه صنایع دستی، گسترش صنعت گردشگری و توریسم در کشور می باشد، صنعتی که می تواند موجب درآمد زایی و همچنین صادرات غیر وابسته به نفت باشد.

میناکاری یکی از انواع صنایع دستی ایران می باشد که در بسیاری از شهر های ایران تولید می شود و توسعه میناکاری تهران توانسته است در جهت بهبود معیشت فعالان این زمینه هنری بخصوص بانوان هنرمند باشد.

در سال های اخیر که خرید میناکاری به عنوان یکی از صنایع دستی کشور در بین گردشگران داخلی و خارجی رشد چشمگیری داشته است، این هنر نیز پیشرفت خوبی داشته است.

در واقع یکی از راه های غلبه بر معزل بیکاری در کشور کمک به رشد و رونق تولید صنایع دستی از جمله هنر میناکاری در کشور می باشد، رشد تولید در کنار رشد فرهنگ استفاده از صنایع دستی.

به عنوان مثال می توان به جای خرید انواع هدایای تبلیغاتی چینی از هدیه تبلیغاتی میناکاری استفاده کرد، خرید تندیس میناکاری به عنوان هدیه تبلغاتی به نوعی گامی در جهت رشد فرهنگ استفاده از صنایع دستی می باشد.

ایرانیان از دیرباز به عنوان یک تمدن غنی شناخته شده است که یکی از دلایل آن را می توان به انواع صنایع دستی بجا مانده از صده های پیشین عنوان کرد. هنر میناکاری تهران نیز توانسته است به خوبی رشد داشته باشد.

هنر میناکاری با قدمتی بیش از ۵ هزار سال نیز به عنوان نماد این فرهنگ غنی می باشد، هنری زیبا و اصیل که نسل به نسل و سینه به سینه منتقل شده و تا کنون که در اختیار ما قرار گرفته است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید میناکاری ارزان تهران مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

خرید

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن