خرید میناکاری تهران

خرید میناکاری ارزان تهران

خرید میناکاری ارزان تهران

در سراسر ایران از جنوب تا شمال ایران صنایع دستی متنوعی وجود دارد که نشان از ذوق و سلیقه هنری ایرانی دارد. صنایعی که با استفاده از مواد اولیه بومی تهیه می شوند و کمک زیادی به رونق چرخه اقتصادی کشور دارد از جمله این هنر ها می توان به فیروزه کوبی، میناکاری و قلمکاری اشاره کرد.

از جمله مهمترین صنایع دستی ایرانی که دارای شهرت جهانی نیز می باشد می توان به میناکاری اشاره کرد، این هنر  در سطح جهانی می تواند کاملا سود آور و علاوه بر جنبه تزئینی به طور کامل کاربردی نیز می باشد و ار بعد فرهنگی و اجتماعی بسیار نمادین می باشد.

هنر میناکاری با بیش از پنج هزار سال سابقه در بسیاری از شهر های ایران تهیه و تولید می شود که می توان به بهترین آنها از جمله میناکاری تهران، میناکاری اصفهان و میناکاری شیراز اشاره کرد که برجسته ترین محصولات میناکاری ایرانی می باشند.

هنر میناکاری حتی در شهر بزرگ و صنعتی تهران نیز بسیار محبوب می باشد و فروش ظروف میناکاری تهران در این شهر بسیار رونق دارد و گویی این هنر ارزشمند توانسته است در سال های اخیر نقش بسزایی در آشتی مردم با صنایع دستی داشته باشد.

یکی از انواع محصولات میناکاری که علاوه بر جنبه تزئینی می تواند کاملا کاربردی باشد که همین امر موجب محبوبیت این محصولات شده است بشقاب میناکاری تهران می باشد که به دلیل تنوع طرح و ابعاد می تواند سطح وسیعی از سلایق را پوشش دهد.

متنوع بودن قیمت انواع بشقاب میناکاری تهران یکی از دلایل رغبت برای خرید این محصول به عنوان سوغاتی می باشد که متناسب با هر بودجه ای نمونه ای وجود دارد. هنر میناکاری به اشکال متفاوتی با مخاطبان خود ارتباط برقرار می کند، بشقای میناکاری، گلدان میناکاری تهران، آینه و شمعدان میناکاری و غیره.

برای مشاهده کلکسیونی از متنوع ترین و چشم نواز ترین صنایع دستی ایرانی و خرید میناکاری تهران به وب سایت فروشگاهی تک سبد مراجعه نموده.

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن