خرید میناکاری تهران

خرید میناکاری ارزان اصفهان، بدون واسطه

خرید میناکاری ارزان اصفهان، بدون واسطه

هنر میناکاری یکی از صنایع دستی اصیل ایرانی می باشد که برای تولید آن چندین هنرمند درگیر می باشند، برای تولید یک قطعه مینا چندین استاد کار در زمینه تولید مس، زیر ساخت مس، قلمزنی زیر ساخت و کار نقاشی مینا که توسط هنرمند میناکار صورت می پذیرد.

یکی از مهمترین شهرهای تولید میناکاری در کشور، شهر اصفهان می باشد که دارای بیشترین تعداد کارگاه تولید میناکاری می باشد و به همین دلیل این شهر به شهر میناکاری مشهور بوده و خرید میناکاری در اصفهان به عنوان یکی از صنایع دستی محبوب این شهر می باشد.

یکی از معیار های خوب برای تعیین قیمت میناکاری اصفهان ، فرم ظرف زیر ساخت می باشد، ظروف چکش کاری یا قلمزنی نسبت به ظروف ساده دارای ارزش بیشتری می باشد، همچنین طرح‌های میناتوری بسیار ظریف که روی ظرف پیاده سازی می شود نیز معیار مهمی می باشد.

یک ظرف میناکاری شده مرغوب باید دارای شفافیت خوبی باشد در واقع باید بسیار شفاف باشد که نشان پخته شدن ظرف به  میزان کافی است، بنابراین ظرف نه خام و نه سوخته  می باشد. به دلیل کارگاه های زیاد تولید میناکاری در اصفهان امکان خرید میناکاری ارزان اصفهان فراهم می باشد.

در سال های اخیر این هنر زیبا توانسته است بسیاری از زنان کشورمان را به استقلال مالی برساند، زیرا در کنار سایر وظایف این شغل را در خانه دنبال می کنند و به بانوان اجازه می دهد در هر زمان که مایل باشند فارغ از کارهای منزل به فعالیت مورد علاقه خود بپردازند.

در شهر اصفهان شما می توانید محصولات میناکاری را با قیمت مناسب تری تهیه کنید که به دلیل کارگاه های تولیدی فراوان و همچنین عرضه مستقیم محصولات میناکاری می باشد که با حذف واسطه ها امکان خرید ظروف میناکاری شده اصفهان را با کمترین قیمت برای شما فراهم آورده اند.

برای دیدن از زیباترین و چشم نواز ترین کلکسیون محصولات میناکاری اصفهان به لینک زیر مراجعه نمائید.

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن