خرید میناکاری تهران

خرید ظروف میناکاری شده تهران

خرید ظروف میناکاری شده تهران

یکی از صنایع دستی زیبا با ویژگی های منحصر بفرد، که به عنوان صنعتی مستقل و بومی در ایران با قدمتی بیش از پنج هزار سال می باشد، هنر میناکاری یا میناسازی اصفهان بوده. ابن هنر زیبا یکی از صنایع دستی شناخته شده در جهان می باشد که همواره مورد توجه بوده است.

یکی از ویژگی های صنایع دستی داشتن ریشه عمیق در فرهنگ و باورهای کهن ایرانی دارد، هنر میناکاری هنرِ شناخته شده ای می باشد که مهد پیدایش آن ایران بوده و از این سرزمین به سایر کشورها گسیل یافته است. هنری اصیل و چشم نواز که در سالیان دراز دستخوش تغییرات زیادی قرار گرفته است.

هنر میناکاری تهران، یکی از هنر های ظریفه برای تزئین سطح فلزات می باشد. این هنر دارای سبک های متفاوتی می باشد که نقاشی مینا در حال حاضر بیشترین رونق را دارد، این شیوه میناکاری از دوران صفویان در ایران مرسوم گردیده است.

هنر میناکاری از آن دسته هنر های دستی می باشد که بومی ایران می باشد، طروف میناکاری تهران با زیر ساخت مس یکی از شاخص ترین صنایع میناکاری می باشد که در حال حاضر سهم خوبی از بازار فروش صنایع دستی را به خود اختصاص داده است.

تنوع محصولات میناکاری یکی از دلایل محبوبیت این هنر زیبا می باشد که از این دسته می توان به مواردی همچون گلدان میناکاری تهران، بشقاب میناکاری تهران و … اشاره کرد. تنوع محصولات در کنار زیبایی و قیمت مناسب موجب شده است این صنعت به عنوان یکی از صنایع دستی برتر کشور تبدیل شود.

یکی از مواردی که می تواند نقش بسزایی در رونق بازار اقتصادی فروش صنایع دستی داشته باشد، وجود محصولاتی که بتواند با هر بوجه خریدی سازگاری داشته باشد، قیمت انواع بشقاب میناکاری تهران نشان از خرد هنرمند میناکار دارد که با تولید بشقاب های مینا با سایز های متقاوت هر بودجه خرید را پوشش داده است.

برای مشاهده تنوع محصولات میناکاری و خرید میناکاری ارزان تهران به صورت آنلاین به وب سایت فروشگاهی تک سبد مراجعه نموده  و ضمن خرید کالای اصل و با کیفیت از تخفیفات ویژه این فروشگاه اینترنتی بهرمند شوید.

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن