خرید میناکاری تهران

خرید صنایع دستی میناکاری تهران

خرید صنایع دستی میناکاری تهران

صنایع دستی در هر منطقه ای به عنوان سوغاتی های ماندگارآن منطقه بشمار می آید که می تواند بدرقه راه مسافران باشد و سال های سال مورد استفاده قرار گرفته و یادآور خاطرات خوش سفر باشد، محصولات هنری زیبا که با دست هنرمندان خوش ذوق ساخته ی شود.

یکی از صنایع دستی ایرانی که می توان گفت بعد از فرش ایرانی یکی از محبوب ترین صنایع دستی می باشد، هنر میناکاری یا میناسازی بوده، هنری که برای تزئین سطح فلزات مورد استفاده قرار می گیرد و بهترین پیاده سازی را بر روی فلز طلا داشته.

هنر میناکاری در بسیاری از شهر های ایران تولید می شود از جمله اصفهان، شیراز و حتی میناکاری تهران که این روزه ها بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و هنری که محدودیت و مرز خاصی نمی شناسد و مورد پسند همه مردم می باشد.

یکی از دلایل محبوبیت هنر میناکاری تنوع محصولاتی می باشد که با استفاده از این هنر زیبا تهیه و تولید می شود و به این ترتیب برای هر سلیقه و بودجه ای محصولی می باشد به عنوان مثال شما با توجه به قیمت انواع بشقاب میناکاری تهران می توانید محصولی مطابق با سلیقه خود و بر اساس بودجه تعریف شده خریداری نمائید.

یکی از انواع محصولات میناکاری که بسیار مورد پسند هنر دوستان می باشد، بشقاب میناکاری تهران می باشد که به دلیل تزئینی- کاربردی بودن این محصول توانسته است جایگاه خود را در بین هنردوستان باز کند. به دلیل پروسه حرارت در تولید این محصول امکان استفاده و شستشو به عنوان یک ظرف کاربردی وجود دارد.

یکی دیگر از محصولات میناکاری که این روزها به عنوان هدایای تبلیغاتی مورد توجه قرار گرفته است، تندیس میناکاری تهران می باشد که به دلیل زیبایی و کاربردی بودن این محصول و همچنین ارزش هنری بالای این محصول می تواند یکی از بهترین انتخاب ها باشد.

معمولا در تندیس ها از گلدان میناکاری تهران یا بشقاب میناکاری بر روی یک پایه چوبی استفاده می شود که امکان درج لوگو و پلاک تبلیغاتی بر روی پایه ها وجود دارد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

برای خرید کلیک کنید

خرید

 

 

 

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن