خرید میناکاری تهران

خرید آنلاین میناکاری اصفهان بدون واسطه

خرید آنلاین میناکاری اصفهان بدون واسطه

هنر میناکاری یکی از هنر های دستی اصیل ایرانی می باشد که در سال های اخیر مورد اقبال هنرمندان و متقاضیان مشاغل خانگی قرار گرفته و توانسته است در کسب بازار مناسب فروش نه تنها در کشور بلکه در خارج از ایران دست یابد و به هنری ماندگار تبدیل شده است.

یکی از ویژگی های هنر میناکاری که موجب رونق این هنر به عنوان یکی از هنرهای دستی موفق در زمینه اشتغال زایی تبدیل شود، هزینه های کم راه اندازی این شغل می باشد و با اندک هزینه ای حتی در محل زندگی خود می تواند یک کارگاه تولید میناکاری اصفهان را دایر کند.

در هنر میناکاری یکی از مهمترین مراحل تولید، تهیه زیر ساخت می باشد که با چکش کاری و قلمزنی فلز همراه می باشد. معمولا از فلز مس برای تهیه زیر ساخت های محصولات میناکاری استفاده می شود معمولا بشقاب میناکاری اصفهان دارای مرحله قلمزنی نیز می باشند.

یکی از دلایل ماندگاری و استمرار هنر میناکاری تنوع رنگ و ظروف بکار برده شده در تولید میناکاری می باشد و همچنین تلفیق این هنر با سایر هنرها که توانسته است موجب ماندگاری این هنر زیبا شود. هنر میناکاری یکی از صنایع دستی موفق در زمینه اشتغال زایی بوده و منبع مالی پرسود در اقتصاد و تولید ملی می باشد.

همانطور که گفته شد یکی از دلایل ماندگاری و محبوبیت هنر میناکاری تنوع این محصولات می باشد که متناسب با هر سلیقه و بودجه ای محصولی دارد ، به عنوان مثال قیمت انواع بشقاب میناکاری اصفهان دلیلی روشن بر این صحبت می باشد.

یکی از مهترین دلایل ماندگاری و مقاومت این هنر زیبا در شرایط اقتصادی فعلی، بومی بودن این هنر ظریف می باشد، زیرا مواد اولیه میناکاری از جمله فلز مس، لعاب، رنگ های مینایی همگی در داخل کشور وجود دارد و نیازی به واردات نیست.

برای مشاهده متنوع ترین محصولات میناکاری ایرانی و خرید آنلاین میناکاری اصفهان به لینک زیر مراجعه نمائید.

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن