خرید میناکاری تهران

خرید هدایای تبلیغاتی میناکاری تهران

خرید هدایای تبلیغاتی میناکاری تهران

یکی از صنایع دستی که دارای تنوع محصولات برای استفاده به عنوان هدایای تبلیغاتی می باشد، میناسازی یا میناکاری می باشد، این هنر اصیل و زیبای ایرانی توانسته است در بازار هدایای تبلیغاتی به خوبی بدرخشد و سهم خوبی از بازار فروش این محصولات را به خود اختصاص دهد.

یکی از انواع هدایای تبلیغاتی میناکاری تندیس میناکاری تهران می باشد، این تندیس زیبا متشکل از یک قطعه میناکاری بههمراه یک پایه چوبی می باشد که امکان درج لوگو یا پلاک تبلیغاتی بر روی پایه چوبی آن وجود دارد و این یکی از مهمترین مزیت های آن می باشد.

خرید هدیه تبلیغاتی میناکاری تهران، نه تنها راه کاری به منظور آشنایی مردم با صنایع دستی اصیل ایرانی می باشد، بلکه به نوعی حمایت از تولید کننده عرصه صنایع دستی میناکاری می باشد که در واقع تحریرگر قسمتی از تاریخ و تمدن کشور مان در ادوار مختلف می باشد.

یکی از ویژگی های هدیه تبلیغاتی صنایع دستی بخصوص تندیس میناکاری، تلفیق از سنت و رسمیت می باشد که توانسته است جایگاه خوبی نیز در صنعت تبلیغات برای خود داشته باشد. زیرا این محصولات دارای اصالت بومی و ایرانی می باشد و به دست هنرمندان این مرز و بوم ساخته می شوند.

هدیه میناکاری تنها محدود به انواع تندیس میناکاری نمی باشد بلکه شما می توانید با خرید گلدان میناکاری تهران که دارای یک باکس چوبی با روکش مخمل می باشد، یک هدیه تبلیغات خاص و متفاوت تهیه کنید که در عین زیبایی و چشم نوازی بسیار تاثیر کذار باشد.

گلدان میناکاری تهران با جعبه پلکسی گلاس شفاف یکی از انواع محصولات میناکاری می باشد که می تواند به عنوان هدیه تبلیغاتی مورد استفاده قرار گیرد، این گلدان زیبا که از جنس مس می باشد بر روی یک پایه مخمل قرار گرفته و درون یک باکس شفاف قرار گرفته است.

شما می توانید برای مشاهده تنوع محصولات میناکاری و خرید عمده هدیه تبلیغاتی تهران به لینک زیر مراجعه نموده، با مراجعه به وب سایت فروشگاهی تک سبد می توانید محصولات میناکاری را به دلیل حذف واسطه ها با نازلترین قیمت خریداری کنید و از خرید کالای اصل و با کیفیت بهرمند شوید.

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید محصول

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن