بشقاب میناکاری تهران

بشقاب میناکاری قاب دار

یکی از زیباترین هنر هایی که در کشور ما یافن می شود میناکاری قاب دار می باشد که از بهترین و زیبا ترین محصولات هنر های دستی به شمار می رود.

 

 

این محصول که دارای ارزشی معنوی و خاص است را در قاب هایی قرار داده ایم تا به زیبایی آن بیافزاییم. شما می توانید از این محصول در خانه و یا محل کار خود بهره ببرید و با استفاده از آن جلایی به چشمان بیننده هدیه دهید تا شگفت زده شود.

 

 

 

میناکاری با طرح هایی خاص و زیبا در دسترس شما عزیزان قرار گرفته شده تا  بتوانید به راحتی سفارش داده و استفاده نمایید. می توانید محصول میناکاری قاب دار تهران را درب منزل تحویل بگیرید.

 

 

اما نکته اینجاست که این محصول در تهران تولید نمی شود و در کارگاه های اصفهان ساخته شده و به تهران منتقل می گردد. به همین دلیل است که این محصول دارای کیفیتی خارق العاده می باشد و می توان آن را بهترین در نوع خود دانست.

 

 

 

شما با خرید از این درگاه میناکاری تهران را سفارش دهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید. این هنر زیبا و ارزشمند با طرح هایی جلوه دارد در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 

 

قابی که دور این محصول به کار می رود با چوب نقض بسته است و از زیبایی خاصی برخورار است. دیگر لازم نست تا این محصول را بر روی پایه های پلاستکی قرار دهید و یا آن را سوراخ کنید تا بر روی دیوار نصب کنید.

 

 

 

با خرید این محصول می توانید بشقاب میناکاری قاب دار تهران را درب منزل تحویل بگیرید و آن را بر روی میزو و یا سطحی صاف گذاشته و یا آن را بر روی دیوار نصب کنید.

 

 

لازم به ذکر است که با حذف واسطه ها میناکاری اصل تهران با قیمت مناسب به شما عرضه می شود و می توانید انواع آن را در فروشگاه تک سبد خریداری نمایید. تمامی اجناس این فروشگاه در کارگاه های اصفهان تولید می شود.

دکمه زیر را لمس کنید

خرید محصول

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن