خرید میناکاری تهران

انواع قاب های دیوارکوب در فروشگاه میناکاری تهران

همانطور که می دانید میناکاری یکی از هنر کهن و ارزشمند این سرزمین می باشد. فروشگاه اینترنتی تک سبد ارائه دهنده ی انواع محصولات میناکاری تهران می باشد که در سایزها و مدل های متنوع می باشد. در این مقاله به برخی از مدل های قاب ها و هدیه میناکاری تهران اشاره می کنیم.

بشقاب ۳۵ سانتی مینا

قاب میناکاری سه پروانه

این قاب یک مدل مستطیلی شکل است که ابعاد آن ۲۷×۵۷٫۵ سانتیمتر می باشد. پروانه های داخل این قاب میناکاری با زیرساخت مسی بوده که دارای سه ابعاد ۱۲×۱۴ سانتیمتر، ۱۴×۱۵ سانتیمتر و ۲۰×۱۷ سانتیمتر می باشد. پروانه های این قاب در دو رنگ سبز و آبی موجود می باشد.

قاب میناکاری سه پروانه

قاب میناکاری و ملیله کاری

مینا و ملیله از هنرهای اصیل و با قدمت هستند که هر دو با دستان هنرمندان اصفهانی طراحی و تولید شده اند.  این قاب در ابعاد ۳۵×۳۵ سانتیمتر بوده و جنس آن از چوب است. اثر هنری داخل قاب نیز ۱۷×۱۳ سانتیمتر می باشد که ملیله آن از جنس نقره است.

قاب مینا و ملیله

قاب میناکاری بته جقه

این قاب میناکاری چوبی دارای ابعادی معادل ۲۹×۳۹ سانتیمتر بوده و طرح بته جقه داخل آن ابعادی حدود ۲۳×۱۳ سانتیمتر دارد. طرح بته جقه داخل آن نیز از مس ساخته شده و به دست هنرمندان میناگر طراحی شده است. با مراجعه به سایت خرید میناکاری تهران می توانید تمامی این محصولات را مشاهده کنید.

قاب میناکاری بته جقه

قاب مشبک سه بشقاب میناکاری

این قاب مستطیلی از چوب ساخته شده و ورقه های برش کاری مشبک داخل قاب دارد.  جنس بشقاب های داخل این بشقاب از مس بوده و دارای سه قطر ۹، ۱۰٫۵ و ۱۲ سانتیمتر می باشد. یک قلاب نیز پشت بشقاب وجود دارد که می توانید آن را به دیوار آویزان کنید.

قاب بشقاب ۳ تایی

قاب بشقاب میناکاری

یکی از محبوب ترین و رایج ترین قاب ها، قاب هایی است که بشقاب داخل آن است. این قاب ها هم برای دادن هدیه و هم هدایای تبلیغاتی ارگان ها و هم برای تزیینات منزل و محیط کار بسیار زیبا می باشد. این قاب ها در انواع متفاوت موجود است مثل قاب مشبک، قاب چوبی ساده و …

قاب بشقاب

 

برای مشاهده و دریافت قیمت میناکاری تهران روی لینک زیر کلیک کنید.

خرید محصول

 

قاب بشقاب مشبک
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن