خرید میناکاری تهران

آشنایی با هنر میناکاری تهران

آشنایی با هنر میناکاری تهران

شاید با شندین نام میناکاری تهران برای شما این سوال پیش بیاید مگر شهر صنعتی تهران نیز صنایع دستی دارد؟ و از همه مهمتر میناکاری هنری که با نام شهر اصفهان شناخته می شود در این شهر تولید می شود؟ پاسخ ما به تمامی سوالات شما آری می باشد، تهران دارای صنایع دستی متنوع به دلیل دارا بودن قومیت های مختلف صنایع دستی متنوعی را نیز دارد.

در شهر تهران نیز هنر میناکاری توسط هنرمندان چیره دست تولید می شود و با توجه به استقبال بینظیر از این هنر زیبا و چشم نواز شاهد تعدد مرکز فروش میناکاری در تهران می باشیم که دارای متنوع ترین محصولات میناکاری با بهترین کیفیت می باشد.

میناکاری تهران نیز به مانند میناکاری اصفهان با استفاده از دو متد مینای نقاشی یا مینای خانه بندی تولید می شود و بیشترین تولید میناکاری با استفاده از روش نقاشی مینا می باشد که به جا مانده از عصر صفویه می باشد هر چند روش های دیگر نیز مورد استفاده قرار می گردد.

اگر به بازار های صنایع دستی این شهر مراجعه نموده و نگاهی خریدارانه به محصولات میناکاری این شهر بیاندازید تنوع بینظیر از انواع بشقاب مینا، گلدان میناکاری تهران و انواع تندیس های مینا می تواند هر سلیقه و بودجه خریدی را پوشش دهد که این نشان از توانمدی هنر مندان میناکار می باشد.

شما نیز می توانید برای تهیه انواع محصولات میناکاری تهران با مراجعه به یکی از مرکز فروش ظروف میناکاری در تهران محصول مورد نظر خود را تهیه کنید. میناکاری از جماله هنر های دستی اصیل یارانی با قدمت بیش از ۵ هزار سال می باشد که شهرت جهانی دارد.

میناکاری از صنایع دستی و هنری اصیل ایرانی می باشد که در سال های گذشته توانسته است سهم خوبی از صادرات صنایع دستی را به خود اختصاص دهد.

برای مشاهده متنوع ترین محصولات میناکاری شده تهران و خرید کالای اصل و با کیفیت بدون واسطه به لینک زیر مراجعه نمائید.

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن