خرید میناکاری تهران

آشنایی با هنر زیبای میناکاری تهران

آشنایی با هنر زیبای میناکاری تهران

کی از دغدغه های انسان هنر دوست از دیر باز تا کنون آراستن محیط اطراف خود می باشد و در این زمینه نیز فعالیت های زیادی انجام داده و آثار هنری زیادی گواه بر این روح هنر دوست انسان دارد. از جمله می توان بهتزئین فلزات به شیوه های مختلف اشاره کرد که میناکاری یا میناسازی یکی از انواع آن می باشد.

هنر میناکاری هنری ۵ هزار ساله می باشد که در راستای زیبایی دوستی انسان پدید آمده است، یکی از ویژگی های هنر میناسازی یا میناکاری تهران، کاربردی بودن محصولات میناکاری می باشد که دلیلی برای ماندگاری و محبوبیت این هنر زیبا و چشم نواز می باشد.

در طول سالیان دراز هنر میناکاری به شیوه های متفاوتی تولید میشده اما شیوه ای که این روزها بسیار مرسوم می باشد، نقاشی مینا می باشد که از دوران صفویه در ایران رواج پیدا کرده است. این هنر زیبا به گونه ای می باشد که به زیبایی آشتی خاک و آتش را به رخ می کشد.

در تولید ظروف میناکاری طرح ها و نقش های سنتی زیبا با ظرافت و خلاقیت استاد میناکار به زیبایی با رنگ مینایی بر روی ظرف نشانده شده و پس از آن با حرارت بالا ظروف مینا پخته می شوند. پخت ظروف مینا در دمای بالا  به شما این امکان را می دهد محصولات میناکاری از جمله بشقاب میناکاری تهران را حتی درون فر قرار داده و استفاده کنید.

با توجه به ظرافت و زیبایی آثار هنری میناکاری، استفاده از هدیه میناکاری تهران به عنوان هدایای تبلیغاتی بسیار مرسوم و محبوب می باشد و به عنوان راه حلی برای آشتی مردم با هنر های دستی در نظر گرفته شده است. محصولات میناکاری علاوه بر مصارف داخلی بسیار مورد استقبال برای صادرات و خروج از انحصار گرایی می باشد.

اوج پیشرفت هنر میناکاری در دوران صفویه می باشد که استفاده از  تصاویر مینیاتور، نقوش اسلیمی و ختائی مرسوم گردیده و استفاده از رنگ سرخ نیز ترویج یافته. با توجه به استقبال های صورت گرفته از این هنر اصیل و چشم نواز شما شاهد  تعدد مرکز خرید میناکاری در تهران می باشید که موجب سهولت خرید این هنر زیبا می شود.

برای مشاهده تنوع محصولات میناکاری و خرید میناکاری ارزان تهران به لینک زیر مراجعه نموده و ضمن خرید کالای اصل و با کیفیت از تخفیفات ویژه این سایت بهرمند شوید.

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن