خرید میناکاری تهران

آشنایی با تنوع محصولات میناکاری تهران

آشنایی با تنوع محصولات میناکاری تهران

به جرات می توان گفت یکی از اصیل ترین و چشم نواز ترین صنایع دستی ایرانی؛ هنر میناکاری یا میناسازی می باشد، هنر تزئین سطح فلزات با استفاده ازنقاشی و رنگ مینا که مشان از خلاقیت و اندیشه هنری هنرمندان میناکار ایرانی دارد.

کلمه مینا بکار برده شده در میناکاری، کلمه مونث کلمه مینو به معنای بهشت می باشد، در واقع آبی لاجورد بکار برده شده در تهیه میناکاری گویی نشانی از بهشت می باشد، میناکاری یکی از هنر های ظریفه ایرانی بوده که از این سرزمین به سایر کشورها گسیل پیدا کرده است.

از جمله محصولات میناکاری می توان به میناکاری تهران اشاره کرد که ظرافت و چشم نوازی ویژه ای دارند، هنری به غایت زیبا که علاوه بر جنبه تزئینی کاملا کاربردی نیز می باشد و یکی از دلایل بقای این هنر چشم نواز کاربردی بودن آن می باشد.

این هنر زیبا دارای تنوع محصولات می باشد که یکی از مهمترین ویژگی های این محصول می باشد که این تنوع محصولات از لحاظ رنگ وقیمت، توانسته است طیف وسعی از سلایق را پوشش داده و هر سلیقه و توان خریدی را پوشش دهد.

تنوع محصولات طرح و قیمت این محصولات باعث شده است خرید میناکاری تهران به عنوان یکی از صنایع دستی تزئینی کاربردی توانسته است سهم خوبی از بازار فروش صنایع دستی را به خود اختصاص دهد.

در ادامه به صورت مختصر به معرفی برخی از محصولات میناکاری خواهیم پرداخت:

گلدان میناکاری تهران، یکی از انواع محصولات میناکاری می باشد که به دلیل تنوع طرح و اندازه توانسته است جایگاه خوبی در بازار فروش میناکاری داشته باشد از جمله این گلدان ها می تواند به گلدان مس و پرداز که روشی جدید از میناکاری می باشد.

در این گلدان میناکاری زیبا قسمتی از سطح کار میناکاری شده و قسمتی از بدنه گلدان بدون پوشش میناکاری بوده و رنگ زیبای مس به همراه زیبایی میناکاری جلوه ای دوچندان به این محصول داده است که متفاوت با سایر گلدان های میناکاری می باشد.

در بسیاری از موارد از گلدان میناکاری در ساخت محصولاتی دیگر از جمله تندیس های تبلیغاتی استفاده می کنند که می تواند یک انتخاب مناسب برای تهیه هدیه میناکاری تهران باشد، تندیس گلدان میناکاری دارای تنوع طرح می باشد که یکی از ویژگی های این محصول می باشد.

باکس گلدان میناکاری یکی دیگر از تنوع محصولات میناکاری تهران می باشد که به دلیل دارا بودن یک جعبه مخمل زیبا می تواند به عنوان یک هدیه زیبا مورد استفاده قرار گیرد، این محصول دارای یک درب شیشه ای می باشد که امکان دیده شدن گلدان میناکاری داخل جعبه را فراهم می آورد.

بشقاب میناکاری تهران، یکی دیگر از محصولات میناکاری می باشد که علاوه بر دارا بودن تنوع رنگ دارای تنوع طرح ظرف نیز می باشد، همچنین ابعاد مختلفی که برای این محصول در نظر گرفته شده است می تواند قیمت های متفاوتی برای این محصول در نظر گرفته شود.

ست بشقاب و گلدان میناکاری، یکی دیگر از انواع هدایای تبلیغاتی میناکاری می باشد که متشکل از یک بشقاب میناکاری شده به همراه دو گلدان زیبا می باشد که در یک باکس زیبا با روکش مخمل قرار داده شده است که دارای یک درب شیشه ای می باشد که زیبایی کار را دو چندان نموده است.

قیمت انواع بشقاب میناکاری تهران به دلیل ابعاد مختلف آن متفاوت می باشد که می توان توان خرید متفاوتی را پوشش دهد، به طوری که بشقاب میناکاری از ۱۵۰۰۰ تومان به بالا در بازار های فروش میناکاری وجود دارد.

قاب بشقاب میناکاری یکی دیگر از انواع محصولات میناکاری می باشد که می تواند به عنوان هدیه تبلیغاتی شرکت ها و همچنین در مراسم های تقدیر و تشکر در سازمان ها و ادارات می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

برای مشاهده تنوع محصولات میناکاری و خرید مینا کاری در تهران به لینک زیر مراجعه نموده. خرید کالای اصل و با کیفیت یکی از مزایای همراهی با تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن