خرید میناکاری تهران

آشنایی با ابزار میناکاری اصفهان

آشنایی با ابزار میناکاری اصفهان

در این مقاله قصد داریم شما را به طور مختصر با ابزار مورد نیاز هنر میناکاری اصفهان که به شیوه نقاشی مینا می باشد آشنا کنیم تا در صورت علاقه مند بودن به این هنر و تهیه ابزار مورد نیاز بتوانید تجربه شیرین کار هنر میناکاری را تجربه نمائید.

از مهمترین و اصلی ترین ابزار های مورد نیاز برای تولید ظروف میناکاری شده اصفهان، ظرف زیر ساخت می باشد که از زیر ساخت های مورد استفاده بیشتر از جنس مس می باشد، شما برای شروع کار می توانید یک بشقاب خام که فقط دارای لعاب می باشد تهیه کنید تا اولین تجربه خود را با طراحی یک بشقاب میناکاری اصفهان داشته باشید.

برای تهیه یک زیر ساخت مرغوب باید از آلیاژ مخصوص استفاده شود که معمولا از مس می باشد که به دلیل قیمت مناسب و مقاومت بالای این فلز می باشد و یک زیر ساخت مرغوب باید فاقد عر گونه زائده بوده و لبه های ظرف و حتی پشت ظرف نیز به خوبی لعاب کاری شده باشد.

در کنار زیر ساخت شما نیازمند به تهیه رنگ میناکاری می باشد، رنگ های میناکاری که به صورت پودری می باشند و گران قیمت نیز بوده دارای شیوه استفاده خاص خود می باشند و معمولا با ترکیب مشخصی از صمغ عربی و گلیسیرین مخلوط می شود.

اگر به شما پیشنهاد خرید میناکاری ارزان اصفهان می شود، مطمئن باشید این محصول دارای کیفیت بالایی نمی باشد و از زیر ساخت مناسب یا رنگ های با کیفیت در تولید آن اسفاده نشده است. برای پیاده سازی های رنگ مینا بر روی زیر ساخت از یکسری قلم موهای ویژه در شماره های مختلف استفاده می شود که سری این قلم موها از پشم شتر استفاده می شود.

لازم به توضیح می باشد که تولید محصولات میناکاری به این سادگی ها نیز نمی باشد و قیمت میناکاری اصفهان به دلیل زحمت، ظرافت و وقتی می باشد که هنرمند میناکار برای تولید اثر هنری بکار می برد.

برای مشاهده متنوع ترین محصولات میناکاری اصیل اصفهانی و خرید اینترنتی میناکاری اصفهان به لینک زیر مراجعه نمائید.

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن